דלג לתוכן העמוד

Text Resize

-A A +A
27.10.2015

מתי ניתן לקבל פטור מתשלום אגרת בקשה?

המקרים בהם קיים פטור מתשלום אגרה הם:

1. אם המידע שהאדם ביקש נוגע לעצמו.

2. אם נתבקש מידע אודות נהלים פנימיים שהרשות היתה צריכה לפרסם לפי סעיף 6 לחוק.

3. כאשר מבקש המידע הוא עמותה או ארגון לתועלת הציבור הפועלים לקידום מטרה ציבורית ויש להם אישור ניהול תקין.

4. כאשר המידע מתבקש לצורך מחקר אקדמי.

5. כאשר מבקש המידע מקבל קצבה.

למסמך ההסבר המלא אודות הפטורים.